Tag : изгледот

Еспресо Шоу биз

Британците загрижени од изгледот на принцот Филип: Кој го пушти ваков од болница? (ФОТО)

Слободен печат
Иако им е драго што тој божиќните празници ги помина дома, сепак откако го видоа на фотографиите гласно апелираа дека сметаат дека тој не изгледа...
Еспресо Шоу биз

Мајката на Сталоне порано воодушевуваше со изгледот, а денес жали поради пластичните операции (ФОТО)

Слободен печат
Џеки Сталоне, мајката на славниот актер Силвестер Сталоне, во младоста била танчерка и вистинска убавица. Но, бидејќи уште на млади години започнала со пластичните операции,...
Еспресо Шоу биз

Том Круз шокираше со изгледот (ФОТО)

Слободен печат
На доделувањето на „British Fashion Awards“, кое се одржа во Лондон, еден од најпопуларните холивудски актери и веројатно најпознатиот сиентолог во светот шокираше со својот...
Еспресо Шоу биз

Изгледот на Бер Грилс ги зачуди гледачите: Изгледа како порно актер од 70-те (ФОТО)

Слободен печат
Авантуристот Бер Грилс се појави ви шоуто „Good Morning Britain” и ги изненади гледачите со својот нов имиџ. Бер пуштил мустаќи поради кои на социјалните...
Еспресо Секс

Изгледот е важен, но не и пресуден: 8 ЖЕНСКИ КВАЛИТЕТИ кои мажите ги ценат повеќе од надворешниот изглед!

Слободен печат
Женскиот изглед е важен за мажите, но не и пресуден кога е во прашање вистинската љубов. Во продолжение погледнете кои квалитети мажите ги ценат многу...
Еспресо Шоу биз

Хурем драстично го промени изгледот: Омилената турска актерка е непрепознатлива (ФОТО)

Слободен печат
Фотографиите ги објави на својот Инстаграм… Актерката Мерием Узерли, која ја паметиме по улогата на Хурем во турската серија „Сулејман Величествениот“, го промени изгледот и...
Еспресо Шоу биз

Британците во шок од изгледот на новата девојка на Бруклин Бекам: Морничаво е колку личи на неа (ФОТО)

Слободен печат
Бруклин Бекам, најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, има нова девојка која изгледа како двојничка на неговата мајка. Станува збор за актерката Фиби Торенс,...
Еспресо Шоу биз

ЕДВАЈ ИЗЛЕЗЕ ОД ЏИПОТ: Карлеуша шокираше со изгледот во краток розев фустан (ФОТО)

Слободен печат
Имено, за разлика од пред некој ден кога се појави со фустан со сини перја, со нагласено деколте, Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на...
Еспресо Жена Магазин Мода

14 детали кои го одвојуваат шик изгледот од вулгарниот: Секоја жена треба да го знае ова! (ФОТО)

Слободен печат
Во светот на модата која постојано се менува, клучно е да пронајдеме свој впечатлив и уникатен стил, а да не изгледаме кичасто и дегутантно. Ова...
Еспресо Шоу биз

ЛЕПА БРЕНА со изгледот, но и со ДЕКОЛТЕТО покажа дека годините не и можат ништо! (ФОТО)

Слободен печат
Популарната пејачка Лепа Брена уште еднаш покажа зошто таа е симбол на поранешна Југославија. На концертот во Бања Лука, Лепа Брена носеше фустан со деколте...