Tag : едвај

Магазин Магазин слајдер Сцена

Славниот Чендлер од „Пријатели“ во страшно издание, едвај дишеше и стоеше (ФОТО)

Слободен печат
Метју се обидуваше да дојде до здив, додека се потпираше на ѕид. А потоа, веднаш штом влезе во колата, тој посегна по цигара… Метју Пери...
Забава Магазин Магазин слајдер

Шок видео: Гол трчал 3 километри низ Сплит, полицијата едвај го фатила и го спакувала во „корона одело“

Слободен печат
Мажот успеал повеќе пати да и побегне на патолата, а кога на крајот го фатиле го спакувале во заштитно корона одело… Полицијата во Сплит денес...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

Некогаш беше секс-симбол, а денес едвај го препознаваат на улица (ФОТО)

Слободен печат
Актерот Ник Нолти (78), кој во кариерата снимил повеќе од 50 филмови, а бил и три пати номиниран за Оскар, денес изгледа непрепознатливо. Во младоста...
Еспресо Шоу биз

Можеби ЕДВАЈ ДИШЕ во него, но и стои БРУТАЛНО ДОБРО! (ФОТО)

Слободен печат
Маја Шапут (40) е една од најзгодните хрватски пејачки, а оваа дама е многу популарна и активна и на Инстаграм, каде секојдневно ги радува следбениците...
Еспресо Шоу биз

Меган Маркл ЕДВАЈ ГИ ЗАДРЖА СОЛЗИТЕ пред камера (ВИДЕО)

Слободен печат
Меган Маркл проговори за тоа како се носи со мајчинството и интересот на јавноста за нејзиниот живот. Во текот на интервјуто со Том Бредли во...
Еспресо Шоу биз

ЕДВАЈ ИЗЛЕЗЕ ОД ЏИПОТ: Карлеуша шокираше со изгледот во краток розев фустан (ФОТО)

Слободен печат
Имено, за разлика од пред некој ден кога се појави со фустан со сини перја, со нагласено деколте, Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на...
Еспресо Шоу биз

Преслатка фотографија на Џорџина со децата: Едвај чекаме да го видиме тато! (ФОТО)

Слободен печат
Вереничката на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез уште еднаш покажа каков однос има со децата на Кристијано Роналдо кои ги родија сурогат мајки, малечкот Кристијано и...
Еспресо Шоу биз

Музичката дива е милионерка, а нејзиниот татко едвај врзува крај со крај

Слободен печат
Ја напуштил кога имала само три години, а од кавгата во 2011 година ги заладија односите. Богатството на британската пејачка Адел се проценува на речиси...