Можеби ЕДВАЈ ДИШЕ во него, но и стои БРУТАЛНО ДОБРО! (ФОТО)

Маја Шапут (40) е една од најзгодните хрватски пејачки, а оваа дама е многу популарна и активна и на Инстаграм, каде секојдневно ги радува следбениците со некоја екстравагантна и провокативна фотографија.

Покрај музиката, на убавата блондинка страст и е и модата, па неретко се фали со гламурозна, несекојдневна комбинација, а неодамна сподели и фотографија со многу специфичен фустан.

Имено, позираше во претесна гламурозна тоалета во сребрено-црна боја, а како што призна и самата едвај успеала да дише во неа.

– Стегната до болка! Фала Марко Грубниќ, буквално не можам да дишам, напиша Маја, која и со оваа фотографија докажа дека изгледа барем една деценија помладо.

Погледнете уште неколку нејзини фотки…

View this post on Instagram

Veceras Dubrovnik pjeva 🎤🎤🎤 #wedding

A post shared by majasuput (@majasuput) on

 

Прочитајте и...  Од 1986-та година носи иста фризура и облека: Сега се одлучи да го промени тоа и погледнете како изгледа! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат