Tag : пејачки

Магазин Магазин слајдер Сцена

Српската пејачка Милица Тодоровиќ сè уште не може да го победи коронавирусот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатите српски пејачки Милица Тодоровиќ и Славица Ќуктераш се заразија со коронавирусот и веќе две недели се заедно во изолација, пренесува порталот „Србија данас“. И...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Војна на естрадата: Неда Украден ја нападна Лепа Брена, мисли дека е лош пример!

Васко Спасоски
Неда Украден (69) и Лепа Брена (59) некогаш беа многу блиски пријателки и поради работата, но и во приватниот живот. Но, српските медиуми пишуваат дека...
Забава Магазин

Атрактивните претставнички на Србија на „Евросонг“ ги тресе секс-скандал! (ФОТО)

Слободен печат
Бендот го сочинуваат атрактивните Сања Вучиќ, Ивана Николиќ и Ксенија Кнежевиќ од Србија, а досега имаат снимено четири песни на англиски, а лани ја снимија песната „Favorito“ на српски...
Еспресо Шоу биз

Можеби ЕДВАЈ ДИШЕ во него, но и стои БРУТАЛНО ДОБРО! (ФОТО)

Слободен печат
Маја Шапут (40) е една од најзгодните хрватски пејачки, а оваа дама е многу популарна и активна и на Инстаграм, каде секојдневно ги радува следбениците...
Еспресо Шоу биз

Изгледа пукнала тиквата! Што се случува помеѓу Тамара Тодевска и Елена Ристеска?! (ФОТО)

Слободен печат
По се изгледа нешто се случува помеѓу двете колешки, пејачките Тамара Тодевска и Елена Ристеска. Ако ги посетите нивните профили на Инстаграм и проверите дали...
Еспресо Шоу биз

ДЕНЕС Е ЕДНА ОД НАЈУБАВИТЕ ПЕЈАЧКИ, а оваа фотографија открива како изгледала на почетокот на кариерата (ФОТО)

Слободен печат
Наташа Беквалац денес важи за една од најубавите, но и најпопуларните пејачки во регионот. Каде и да се појави, привлекува внимание со своите песни, но...
Еспресо Шоу биз

Познатите на Вимблдон: Харелсон пиеше вино, Безос дојде со новата девојка (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Финалето на Вимблдон во кој српскиот тенисер ја однесе победата над Рожер Федерер вчера го следеа голем број познати лица. ВИП ложата еднакво брзо се...