6 C
Скопје

После напуштањето на „Фантастични Ѕверки“ Џони Деп ќе биде Гомез од „Адамсови“!

Во медиумите е лансирана информацијата дека славниот актер Џони Деп е во преговори со Нетфликс, за учество во еден од идните оригинални проекти на продукцијата.

Џони Деп во улогата на Гелерт Гриндевалд/Инстаграм

Се шпекулира дека Деп би ја добил главната улога во римејкот за „Адамсови“, каде што би го толкувал ликот на Гомез Адамс.

Џони Деп како Гералд/Инстаграм

Наводно главната женска улога ѝ е понудена на Ева Грин, која би ја толкувала Мортиша Адамс. Рано е да се донесуваат какви било заклучоци, но фановите веќе направија постер за новиот филм за „Адамсови“, со Деп и Грин во главните улоги.

Прочитајте и...  Наследничката на Мајкл Џексон тргнува по негови стапки: Парис работи на својата музичка кариера

Поврзани вести

ВИДЕО| Ќе ве боли стомакот од смеење: Започнува новата сезона на „Преспав“, се врати Миле!

Васко Спасовски

На бизнисменот Метју Молдинг најважни му се вработените: Им дал подарок вреден 23,5 милиони евра

Слободен печат

ФОТО+ВИДЕО: Моника Селеш денес полни 47 години, а нејзиниот живот сѐ уште го интригира светот

Слободен печат

Џилијан Андерсон е актерката што најдобро ја отелотвори Маргарет Тачер

Слободен Печат

Следниот пат кога ќе добиете тешка кашлица, обидете се да ја ублажите со сок од ананас

Слободен печат

Разговор со Сервете Фида, професорка, добитничка на наградата „13 ноември“: Ги советувам младите професори повеќе да ја ценат емотивната страна на учениците

Ј.К.Д

Остави Коментар