Памела Андерсон повторно шокира: Актерката го фатила Џек Николсон во „тројка“

Фото: Профимедиа - Принтскрин - Инстаграм

Последниот ден од јануари ќе се најдат во продажба мемоарите на канадско-американска актерка, фото-модел и продуцентка Памела Андерсон. Поранешната ѕвезда на серијата „Чувари на плажата“ за својата книга вели дека е многу повеќе од секс – приказна. Мемоарите „Love Pamela“ излегуваат на ист ден со документарниот филм на Нетфликс „Pamela, a Love Story“.

Ден пред промоцијата Андерсон откри уште еден момент од нејзиниот живот и случувања кој е раскажан во нејзините мемоари. Актерката во една прилика била сведок како актерот Џек Николсон бил во „тројка“ во „Плејбој замокот“, пишува „Њујорк Пост“.

„Сите се кикотеа и се бакнуваа наслонети на ѕидот, триејќи се еден од друг. Поминав покрај огледалото, се наведнав над мијалникот да го поправам сјајот за усни. Се обидов да не гледам, но не можев да се воздржам и го фатив неговиот поглед во одразот. Претпоставувам дека тоа му помогна „да ја заврши работата“ затоа што испушти смешен звук, се насмевна и рече: ‘Ти благодарам драга’“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Netflix US (@netflix)

Андерсон се прослави со улогата во американската серија „Чувари на плажата“ во која го играше ликот на Си Џеј Паркер. Актерката според некои важи за секс симбол на деведесеттите. Има американско и канадско државјанство.

Џон Питерс раскажува за љубовта со Памела Андерсон

ФОТО | Памела Андерсон ќе ја раскаже својата приказна за „Нетфликс“: Не сум жртва, туку борец

„Преземам контрола“: Памела Андерсон проговори за секс-снимката со Томи Ли

Почитуван читателу,

Нашиот пристап до веб содржините е бесплатен, затоа што веруваме во еднаквост при информирањето, без оглед дали некој може да плати или не. Затоа, за да продолжиме со нашата работа, бараме поддршка од нашата заедница на читатели со финансиско поддржување на Слободен печат. Станете член на Слободен печат за да ги помогнете капацитетите кои ќе ни овозможат долгорочна и квалитетна испорака на информации и ЗАЕДНО да обезбедиме слободен и независен глас кој ќе биде СЕКОГАШ НА СТРАНАТА НА НАРОДОТ.

ПОДДРЖЕТЕ ГО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ.
СО ПОЧЕТНА СУМА ОД 60 ДЕНАРИ

Видео на денот