Од ова БОЛИ ГЛАВА: Сакала да прави селфи, но на КОЗАТА идејата не ѝ се допаднала (ВИДЕО)

Една работа веќе со години не изглегува од мода, колку и да е здодевна и често бесмислена. Погодувате, се работи за правењето селфи.

И оваа девојка сакала да направи селфи со козата, но очигледно на козата идејата воопшто не ѝ се допаднала.

Иако врзана, козата внимателно го одмерила растојанието меѓу неа и девојката, а потоа со прецизен удар ја удрила по главата.

Прочитајте и...  Патот до престолот на Ријана: Од улична продавачка до најбогата пејачка (ФОТО)

Прочитај повеќе

Патот до престолот на Ријана: Од улична продавачка до најбогата пејачка (ФОТО)

Слободен Печат

Науката има доказ дека младоликите луѓе се поинтелегентни од другите, еве и зошто

Слободен печат

Ќерката на Елвис Присли прозборе за врската со Мајкл Џексон, во која влегла за да го спаси! (ФОТО)

слободен печат

Направете совршени макаронс колаченца (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Човечкиот Кен се оперира за да стане Барби

Слободен печат

Со години ја изневеруваше со дадилката, а сега се сретнаа на исто место! За оваа фотка сите зборуваат! ( ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

1 × 1 =

Прочитај повеќе

БЕЗ 30.000 ЕВРА НЕ ОДИ ВО ШОПИНГ – Запознајте ја српската Шерон Стоун: Живееше живот како од бајките, а потоа и се случија ДВЕ СТРАШНИ ТРАГЕДИИ (ФОТО)

Слободен печат

Имате над 30 години? Исфрлете ги овие работи од вашиот несесер

Слободен печат

Петгодишно дете го спасило целото семејство од пожар

Слободен печат

За Шерон Стоун знае цел свет, а вака изгледа нејзината помлада сестра Кели (ФОТО)

Слободен печат

БРИТАНЦИТЕ ШОКИРАНИ ОД СООПШТЕНИЕТО НА МЕГАН И ХАРИ – Таа е злобна и ќе биде уште полошо!

Слободен печат

Во чии раце ќе заврши наследството на Кирк Дагас од 60 милиони долари?

Слободен печат