НОВА ФРИЗУРА – Карлеуша никогаш не изгледала поубаво (ФОТО)

Јелена Карлеуша им се пофали на фановите со новата фризура на Инстаграм.

Пејачката во последно време често експериментира со косата, која досега и беше долга, а пред тоа кратка. Исто така таа неколку пати ја менуваше и бојата.

Не е познато, поради корона пандемијата, дали пејачката се исшишала сама во домот или била на фризер.

Она што е забележливо е дека одлично и стои новата кратка фризура со шишки.

инстаграм
Прочитајте и...  Цвекло, сусам, банана, спанаќ... Победете ја анемијата со здрава храна

Прочитај повеќе

Руколата го намалува ризикот од појава на посериозни заболувања

Слободен печат

Дали би платиле 1,5 милиони долари за маска за лице? Бело злато од 18 карати и 3.600 бели и црни дијаманти!

Слободен печат

Арнолд Шварценегер стана дедо!

Слободен печат

Разговор со Биљана Кајевиќ: Сакам да ги ловам душите низ браздите на лицето

Јасмина Кантарџиева Димков

Николина Пишек тврди дека ѝ украле пари и накит во вредност од 275.000 евра, еве што сè ѝ недостасува

Слободен печат

Дали е крај на монополот на Гугл? Од есен добиваме поголема слобода на пребарување на интернет

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Цвекло, сусам, банана, спанаќ… Победете ја анемијата со здрава храна

Слободен печат

Хороскоп за 10 август: Денеска некој ќе сака да ве омаловажи за да се издигне себеси

Слободен печат

Не можете да заспиете? Овој природен лек делува подобро од апчињата за спиење

Слободен печат

Џенифер Анистон разочарана, но и полна со оптимизам: Ние не одиме никаде, никогаш нема да се ослободите од „Пријателите“!

Слободен печат

Почина италијанската комичарка Франка Валери: Пред девет дена го прослави 100-от роденден

Слободен печат

Најголемиот холивудски заводник го скротила само една жена, нејзината смрт никогаш не ја преболел

Слободен печат