НАШИ МИЛЕНИЦИ: Цезар, толку голем, а толку питом

Цезар е аласки маламут, иако со мрзеливоста наликува на црногорски маламут.

Добиен на подарок каде што нагласивме дека ниеден лист за педигре не сакаме. Омилен член на нашата фамилија е речиси девет години. Толку голем, а толку питом. Ужива во кујната на нана, во „борбите“ со дечиња и во долги галења и чешкања.

Прочитајте и...  Навистина чудно: Мајките делфини им пеат на своите бебиња во стомакот!

Прочитај повеќе

Ја затегна половината и ги зголеми градите: Зорана ја фотошопираше сликата и се посрамоти! (ФОТО)

Васко Спасоски

Еминем, Снуп Дог, Др. Дре: Само големи ѕвезди дел од новиот филм „LA original“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Ќе ви се заврти во глава: Погледнете колкава алиментација плаќа Раста! (ФОТО)

Васко Спасоски

Список на намирници што го поттикнуваат произвотството на колаген: Благодарение на оваа исхрана, на лицето нема да имате ни една брчка!

Слободен печат

Жена од Србија има 60 години и е вистински херој: Оваа „нинџа“ е мојата мајка и работи по 12 часа дневно! (ФОТО)

Слободен печат

Бугарската манекенка Глорија Петкова дел од предизвик на социјалните мрежи: Поинакви слики од домашна изолација (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Брзо, лесно, превкусно: Колач со јаболка и павлака

Слободен печат

Жена (61) опиша нетипични симптоми кои ѝ ги предизвикала инфекцијата од коронавирусот

Слободен печат

Немојте да ги лажете! Овие хороскопски знаци веднаш ќе ве разоткријат

Слободен печат

Студентка прави специјални маски за лице наменети за лица со оштетен слух (ВИДЕО)

Слободен печат

Коронавирусот може лесно да влезе во вашиот дом, а ова се најризичните предмети

Михаило Донев

Стил на неделата: Ана Глигорова, режисерка и борец за правда

Слободен печат