МИНИМАЛНО ПОКРИЕНА, А МАКСИМАЛНО СКАПА: Јелена Карлеуша во облека од 4.000 евра (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша за само два дена успеа да собере речиси 280.000 лајкови на социјалната мрежа Инстаграм.

За ноќно излегување таа облече тесен фустан со боја на праска, а собра и илјадници коментари преку кои фановите кои го пофалија нејзиниот изглед.

Она што е најинтересно се цените на фустанот и штиклите.

За излегувањето, ЈК се одлучила за фустан „Versace“ кој чини 2.640 евра. На нозете облече вртоглави потпетици, исто така „Versace“, кои ги платила 990 евра. Тоа е вкупна сума од 3630 евра.

Долната облека, за која исто така веруваме дека не е евтина, сигурно ќе ја надополни сумата до 4000 евра. Тука во оваа сума не спаѓа златниот накит кој Карлеуша го носеше на себе.

Прочитајте и...  Лила Филиповска објави чудна фотографија на Инстаграм, па и порачаа: Избричи си ги рацете! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат