Меган Маркл го навреди единствениот член на кралското семејство кој беше на нејзина страна!

Принцот Хари и Меган Маркл неодамна ги завршија последните кралски должности, поради што се мораа на кратко да престојуваат во Лондон, а Меган со своето враќање повторно предизвика хаос во кралското семејство, успевајќи да го налути и единствениот член на семејството кој отсекогаш беше на нејзина страна.

Со краткиот престој во Лондон, Меган ја растажи кралицата со одлуката малиот Арчи да остане во Канада, а набргу потоа, ја налути и Камила, која отсекогаш важеше за единствениот член на кралското семејство кој ја поддржува Меган.

Камила, по повод десетгодишнината од фестивалот Woman of the World, одржа говор кој беше договорен уште пред една година и кој за неа е од големо значење.

Прочитајте и...  Неверојатна атлетичарка која ќе ве воодушеви со нејзината еластичност и сила! (ВИДЕО)

Токму тој ден, Меган без присуство на медиумите ја посети изложбата во Националниот Театар и фотографиите подоцна ги објави на официјалниот Инстаграм на кралското семејство.

View this post on Instagram

Yesterday, The Duchess of Sussex, Royal patron of the National Theatre, visited the Immersive Storytelling Studio in London, where emerging technology like Virtual Reality is being used to develop new forms of emotive storytelling. Recently, The Duke and Duchess of Sussex also visited Stanford University where part of their learning journey included a virtual reality presentation that allows the user to experience life through another person’s point of view. The goal of this method of virtual reality is to enable us to better connect and empathise with each other as people, regardless of race, age or nationality. The Duchess is pictured here with Nubiya Brandon and her hologram, featured in the National’s exhibition ‘All Kinds of Limbo’, which is currently being presented at the Tate Modern. Photo © The Duke and Duchess of Sussex / Chris Allerton

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Камила, наводно, како што пренесува „Мирор“  сметала оти оваа посета на Меган е приватна и таа нема да објави фотографии од неа, кои се разбира веднаш станаа главна вест во сите престижни медиуми.

Поради ова, Камила и се налути на Меган, бидејќи нејзиниот долгопланиран говор падна во втор план, а Маркл повторно се наметна во центарот на вниманието.

Прочитај повеќе

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, вие сте на вистинскиот пат!

Слободен печат

Иако неговиот лик почина во првиот дел, Расел Кроу се надева дека ќе заигра во продолжението на „Гладијатор“

Слободен печат

Италијанскиот милионер и манекенка на магичен начин открија дека чекаат девојче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

„Deep Purple“ објавија нова песна: Слушнете ја „Nothing at All” (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Откако јавно призна дека го изневерила, Вил Смит реши да ја почасти сопругата

Слободен печат

Детали за смртта на актерката Наја Ривера: „Го спасила синот, но не и себе“

Слободен печат

Нема да ја препознаете: Пејачката и водителка, Бојана си го смени имиџот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Детаљ број еден за ова лето: Најженствениот моден додаток! (ФОТО)

Слободен печат

Татко и син: Ова е доказ дека крвта не е вода, погледнете го синот на Вељко Ражнатовиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кејт Мидлтон ужива статус на миленичка во кралското семејство – Но, на еден член сепак подрага му е Меган!

Слободен печат