21.8 C
Скопје

Маските за заштита се користат наместо долна облека: Гол маж прошета на улиците во Лондон! (ФОТО)

Денеска на познатата лондонска улица Оксфорд во сред бел ден прошета гол маж, кој само на половиот орган имал ставено маска за лице.

Човекот бил атракција, па токму поради фотографии од него ги преплавија социјалните мрежи.

Барем досега не е познат неговиот идентитет и зошто го направил ова.

За да ги погледнете фотките, кликнете ТУКА.

Поврзани вести

Познатиот југословенски киоск „К67“ беше поставен на „Тајмс Сквер“ во Њујорк: Но, дали светот знае за неговата културолошка историја?

Слободен Печат

Најмоќната деловна жена во светот: Шерил Сандберг прозборе дескриминацијата на жените во пандемијата

Слободен Печат

„Порака во шише го преминала Атлантикот“: По неколку години се создало неочекувано прекуокеанско пријателство

Слободен Печат

Погледнете што има да каже Ким Кардашијан за сопствениот љубовен живот

Слободен Печат

Џастин Бибер сподели ретка фотографија со неговиот татко: Тато, те сакам со целото мое срце

Слободен Печат

Погледнете кои хороскопски знаци се најдобри родители – рангирани!

Слободен Печат

Остави Коментар