15.8 C
Скопје

Tag : гол маж

Вести Свет

Гол човек шета среде улица: Возач излезе и го нокаутира! (ВИДЕО)

Слободен печат
Непознат маж од Украина го извлече подебелиот крај откако го успорил и запрел сообраќајот во еден украински град шетајќи гол по улица. Имено, по бројните...
Забава Магазин Магазин слајдер

Маските за заштита се користат наместо долна облека: Гол маж прошета на улиците во Лондон! (ФОТО)

Васко Спасоски
Денеска на познатата лондонска улица Оксфорд во сред бел ден прошета гол маж, кој само на половиот орган имал ставено маска за лице. Човекот бил...