Лив Тајлер откри зошто и е непријатно на концертите на нејзиниот татко – „Тој прави работи од кои се срамам!“

Лив Тајлер неодамна гостуваше во шоуто на Џими Кимел и зборуваше за својот живот во Лондон, ама и за…..

Глумицата Лив Тајлер во шоуто на Џими Кимел, освен за својот живот во Лондон, зборуваше и за децата, сопругот, а играше и игра со препознавање на сообраќајните знаци кои ја збунија убавата актерка.

Го споменаа и нејзиниот славен татко Стивен Тајлер, фронтменот на групата Аеросмит. На прашањето како се чувствува на неговите настапи, Лив даде интересен одговор.

„Тој е навистина фантастичен. Како изведувач, никогаш ништо не прави половично, секогаш пее од срце и дава сто проценти од себе во изведувањето. Всушност сум и изненадена што се уште настапува, но сепак прави некои работи од кои се срамам. На пример, кога ќе го јавне држачот за микрофонот“, одговори Лив.

Прочитајте и...  Делови кои најчесто ги прескокнуваме при миење на рацете, а се главни преносители на вируси и инфекции

Прочитај повеќе

Грешки во кујната што секој ги прави

Слободен печат

Делови кои најчесто ги прескокнуваме при миење на рацете, а се главни преносители на вируси и инфекции

Слободен печат

Храна што треба да ја јадете доколку сте постари од 45 години

Слободен печат

Дедо, баба и вујко изгладнувале и тепале 12-годишно дете до смрт

Слободен печат

„Пријатели” повторно заедно поради снимање на специјал

Слободен печат

Легендарниот Тарантино на 56 години го доби првото дете

Слободен печат

Остави Коментар

18 − четири =

Прочитај повеќе

„Војната на клоновите“ е последниот подарок за фановите од Џорџ Лукас

слободен печат

Енди Гарсија вистински шармер и на 63 години – Дали би можеле да го препознаете денес? (ФОТО)

Слободен печат

Наташа Малинкова: Најважно е кожата да биде добро хидрирана

Слободен печат

Памела Андерсон демантираше дека поранешниот сопруг ѝ ги платил долговите, но откри колку навистина ѝ дал!

Слободен печат

Појадок што го чува здравјето на црниот дроб

Слободен печат

Поранешниот спортист го промени полот и сега е една од најуспешните жени. Нејзиниот дом од 3,5 милиони изгледа како од бајка! (ФОТО)

Слободен печат