Tag : лив тајлер

Забава Магазин

Лив Тајлер откри зошто и е непријатно на концертите на нејзиниот татко – „Тој прави работи од кои се срамам!“

Слободен печат
Глумицата Лив Тајлер во шоуто на Џими Кимел, освен за својот живот во Лондон, зборуваше и за децата, сопругот, а играше и игра со препознавање...
Еспресо Филм и ТВ Шоу биз

Поранешната филмската дива се повеќе личи на својот татко, фронтменот на „AEROSMITH“ (ФОТО)

Слободен Печат
Кај многумина се уште предизвикува насмевка кога ќе се сетат на прекрасната Лив Тајлер во „Украдена убавина“, а исто така и вилата Арвен во „Господар...