Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит сè уште не е сигурна за своето родово изразување

14-годишната Шајло Џоли-Пит ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит уште како мала се чувствувала како момче и дури побарала да ја нарекуваат Џон.

На фотографиите со нејзините родители, Шајло обично се појавува во облека за момичиња и со кратка фризура.  Потоа се појавија гласини дека девојчето се подготвува за хормонска терапија и промена на полот.

Instagram

Но, минатиот месец, обожавателите на семејството Џоли-Пит почнаа да коментираат дека Шајло изгледа поженствено, особено затоа што пуштила подолга коса, која ја носи фатена во опавче.

Неодамна, Шајло и нејзината мајка повторно беа фотографирани од папараците и таа повторно ја носеше косата фатена во високо коњско опавче, а на себе имаше дуксер и кратки шорцеви во вид на здолниште.

Прочитајте и...  Ова се можни последици од прекумерна консумација на солена храна!
Шајло фотографирана пред неколку дена / Instagram

Обожавателите претпоставуваат дека таа го надминала поривот за транзиција во машкиот пол.

Извор близок до семејството вели дека Бред и Анџелина ја поддржуваат Шајло за време на периодот на сексуална определба и поривот за транзиција, но исто така и понудиле експеримент: една недела да живее изразувајќи се како момче, а следната како девојче, со цел подобро да се разбере самата.

Поврзани вести

ВИДЕО: Звучи како љубовна песна, но инспирирана е од хорор сцени од концентрационен логор: Морничавата позадина на легендарниот хит

Слободен печат

Погледнете го новиот спот на Аријана Гранде кој крена прашина околу изборите: Жената не е само за во кујна претседателе! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Ноќ на чиста магија: Што им носи Сината Месечина на хороскопските знаци?

Слободен Печат

Откажана свадбата на Бруклин Бекам и Никола Пелц

Слободен Печат

Ова се можни последици од прекумерна консумација на солена храна!

Слободен Печат

Во зависност од преливот и салатата може да биде нездрава храна

Слободен печат

Остави Коментар