Како да мирисате како Мадона?

Доколку шишенцето од вашиот омилен парфем е речиси при крај, имаме добри вести – најскоро пристигнува новиот парфем на Мадона инспириран од нејзиниот последен студиски албум „Madame X“.

Една година по објавувањето на албумот, кралицата на поп музиката го најави новиот парфем, кој како што кажа, мириса прилично силно.

„Мислам дека мириса прилично силно во првите триесетина минути кога ќе го нанаесете на себе, но како што поминува времето, станува поблаг и тогаш силното станува пријатно и дискретно“, изјави ѕвездата за својот нов парфем.

Иако други информации не сподели, Мадона објави дека парфемот доаѓа наскоро.

Прочитајте и...  Ова е вистинското име на српскиот „крал на белградското подземје“: Кристијан Голубовиќ продолжува да ги забавува гледачите!

Поврзани вести

Виц на денот: Салон за убавина

Слободен печат

Популарната серија „Animaniacs“ се враќа на малите екрани: Стивен Спилберг ги зафаќа актуелните теми во општеството (ВИДЕО)

Слободен Печат

Хју Грант и Никол Кидман во „Слом“

Слободен печат

Лекување заразени со ковид-19 со крвна плазма од оздравени е од мала корист

Слободен печат

Кои хороскопски знаци најтешко кажуваат: „Те сакам“

Слободен печат

Погледнете ги неверојатните уметнички дела на ова талентирано момче! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Остави Коментар