Кајли Џенер ги објави своите голи фотки од Плејбој: „Од ова може да се умре!“ (ФОТО)

Кајли Џенер ќе се појави целосно гола во новото издание на американскиот Плејбој. Старлетата и претприемачка се согласи со понудата на Плејбој да се соблече за нивниот магазин, а се очекува и дека новиот број ќе ги собори сите рекорди.

Кајли објави три нови фотки, а ги лајкнаа повеќе од десет милиони луѓе за само неколку часа.

На сликите Кајли е гола и мокра, прекриена со тенка проѕирна ткаенина. Пред неколку дена таа ја објави првата слика од сесијата на која позира со Тревис Скот целосно гола. Сликата заработи 14 милиони лајкови.

„Од ова може да се умре“, велат фановите.

Погледнете го остатокот од сликите… веруваме дека по излегувањето на новиот број на магазинот, сите ќе бидат објавени.

View this post on Instagram

angel energy 👼🏻

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

☁️✨🕊

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат