6 C
Скопје

ИЗБИРА САМО УБАВИЦИ: Поранешниот сопруг на ЏЕЈ ЛО ужива со 20 години помладата девојка (ФОТО)

Во медиумите речиси секојдневно можемо да прочитаме за познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез, за нејзината љубов со Алекс Родригез и плановите за венчавката. Но, не е само таа среќна во љубовта, туку и нејзиниот поранешен сопруг, познатиот пејач Марк Ентони кој ужива во врска со Рафаела Модугно, која е 20 години помлада од него.

Рафаела се занимава со моделинг, а во фокусот на медиумскиот интерес дојде откако се појави на London Fashion Week, а за оваа прилика носеше долг црвен фустан кој совршено ги истакна нејзините облини. На фановите на познатиот пејач не им требаше долго да заклучат дека Марк се забавува исклучиво со убавици.

Погледнете ја Рафаела:

Прочитајте и...  Лесковчанка му се заканувала на поранешниот дека ќе го убие

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Остави Коментар