• убавици

ФОТОГАЛЕРИЈА | Кој е Пит Дејвидсон, новата „љубов“ на Ким Кардашијан: Заведе куп светски убавици

Откако се појави фотографијата на која младиот комичар ја држи Ким Кардашијан во рака, многумина на социјалните мрежи се прашуваат како успева да ги заведе најубавите актерки, манекенки и пејачки на денешницата, бидејќи не се вклопува во стандардната претстава на холивудски заводник. Откако Ким Кардашијан го бакна Пит Дејвидсон во скеч за време на неодамнешното …

ФОТОГАЛЕРИЈА | Кој е Пит Дејвидсон, новата „љубов“ на Ким Кардашијан: Заведе куп светски убавици Read More »