9 C
Скопје

Tag : ентони

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Само еден трејлер беше доволен за критичарите да проценат – Ентони Хопкинс може да очекува уште една номинација за Оскар за својот најнов филм „Татко“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Ентони Хопкинс го игра Ентони, човекот кој ја губи контролата над својот живот… Само еден трејлер беше доволен за критичарите да проценат – Ентони Хопкинс...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ентони Хопкинс 170 денови во строг карантин: Вели дека не полудел, но фотографијата покажува нешто друго…

Слободен печат
Фотографијата која што ја поставил на социјалната мрежа Твитер, ги изненади неговите фанови. Легендарниот Ентони Хопкинс го „запалил” интернетот со новата фотографија, која што ја...
Еспресо Шоу биз

ИЗБИРА САМО УБАВИЦИ: Поранешниот сопруг на ЏЕЈ ЛО ужива со 20 години помладата девојка (ФОТО)

Слободен печат
Во медиумите речиси секојдневно можемо да прочитаме за познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез, за нејзината љубов со Алекс Родригез и плановите за венчавката. Но,...