Хаос на „Табановце“, се чека околу еден час – Слободен печат
ВестиМакедонија

Хаос на „Табановце“, се чека околу еден час

На останатите гранични премини од македонска страна нема подолги задржувања за влез и излез од државата. 

На граничниот премин „Табановце“ се чека околу еден час, соопшти Авто мото сојузот во најновиот денешен извештај.

На останатите гранични премини од македонска страна нема подолги задржувања за влез и излез од државата.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close