Градник нема, а доле носи танга-гаќички: Манекенката се врати на позирањето! (ФОТО)

Американската манекенка Бела Хадид (23) повторно се занимава со манекенство по повеќемесечната пауза и карантин во кој помина неколку месеци поради панедемијата со коронавирусот.

Имено, Бела во неделата објави неколку фотки на кои позира во бела маичка и панталони, а за таа прилика, маичката ја заврзала под градите и така ги откри совршените стомачни мускули.

Таа под панталоните носела тенка долна облека, односно проѕирни танги гаќички кои ги кренала над колковите.

Под маичката манекенката не носела градник, па поради тоа градите сјајно и се оцртувале.

Фотките се направени во бекстјеџот, по завршувањето на сликањето за една модна куќа.

Погледнете ја:

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  Јапонската актерка од хорор филмот „Ring“ пронајдена мртва во домот

Прочитај повеќе

Секси хороскоп: Овенот не знае за предиграта, Бикот е секогаш подготвен за секс

Слободен печат

Јапонската актерка од хорор филмот „Ring“ пронајдена мртва во домот

Слободен печат

Верувал дека душите на мртви Индијанци влегле во него, бил голем заводник, требал да стане филмаџија, но судбина му била музичката сцена!

Слободен печат

Деми Мур се уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Слободен печат

Неуништливата Меги, била прва фотографка на воените фронтови, прва фотографка на „Лајф“ и прв фотограф во светот примен во Советскиот Сојуз

Слободен печат

Здрави и убави – Четири состојки што го отстрануваат целулитот

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат

Ким Кардашијан е најлошата сестра на светот, објавила ретро фотографија на која само таа изгледа добро (ФОТО)

Слободен печат

Сè што треба да знаете за популарната и суперефикасна Кето диета пред да почнете да ја држите!

Слободен печат

Најлудото интервју во 2020: Српскиот актер Андрија водеше „сериозна дебата“ со свињи (ВИДЕО)

Слободен печат

Како да мирисате како Мадона?

Слободен печат

Веднаш ќе го реши вашиот проблем – Елиминирајте го лошиот здив со овој едноставен трик

Слободен печат