• бела хадид

Супермоделката Бела Хадид откри зошто се откажала од алкохол: Не можев да се контролирам себеси

Супермоделот Бела Хадид се откажа од пиењето алкохол, бидејќи имала проблем да се контролира себеси – откако видела со скенирање на мозокот кои се ефектите на алкохолот, за неа тоа направило „многу потешко повторно да подигне чашка“. Во скорешното интервју направено за „InStyle“ манекенката зборуваше за учеството во сув јануари и за нејзиниот бренд за …

Супермоделката Бела Хадид откри зошто се откажала од алкохол: Не можев да се контролирам себеси Read More »