Гевгеличани РАЗОЧАРАНИ од Јанева: Овие пари не се ништо за неа, сопругот и остави многу повеќе (ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиВи ПрепорачувамеМакедонијаСлободна ТВ

Гевгеличани РАЗОЧАРАНИ од Јанева: Овие пари не се ништо за неа, сопругот и остави многу повеќе (ВИДЕО)

„Слободен печат“ денеска беше во Гевгелија за да ги прашаме гевгеличани што мислат за аферата „Рекет“ и за вмешаноста на нивната сограѓанка Катица Јанева во овој случај. Некои од нив се разочарани, некои велат дека славата и удрила во глава, а трети пак се децидни, овие пари не се ништо за неа. Починатиот сопруг и оставил многу пари.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close