Францускиот РИКИ МАРТИН - Макрон има ЗГОДЕН телохранител по кој се ВРТАТ СИТЕ! (ФОТО) - Слободен печат

Францускиот РИКИ МАРТИН – Макрон има ЗГОДЕН телохранител по кој се ВРТАТ СИТЕ! (ФОТО)

Станува збор за згоден дечко кој е познат по тоа што во вистинска смисла ја засени средбата меѓу Емануел Макрон и Доналд Трамп во април минатата година.

Францускиот Рики Мартин

Францускиот претседател Емануел Макрон и неговата сопруга Брижит Макрон престојуваа три дена во Вашингтон каде се сретнаа со американскиот претседател Доналд Трамп и првата дама на САД Меланија Трамп.

профимедиа

Но нивната средба тогаш падна во втор план откако се појави овој супер згоден телохранител кој го украде целото внимание.

Светските медиуми наместо на средбата се задржаа на телохранителот кој вистински „успеа“ да им ја украде славата.

профимедиа

Висок, згоден, строен со стилизирана фризура, нешто како француска верзија на пејачот Рики Мартин го одвлече целото внимание на себе.

Прочитајте и...  Гарванлиев ќе настапи прв на Евровизија!
профимедиа

И без било каква интервенција, францускиот телохранител доволно е да се само да се појави за сите да се „разоружаат“.

Прочитај повеќе

Заборавената англиска кралица: Владеела само девет дена, а била погубена на 16 години по наредба на нејзина роднина (ВИДЕО)

Слободен печат

Никол Кидман ја откри на Инстаграм својата природна црвена коса 

Слободен печат

„Беше херој, но и силувач“: Актерката ги разбесни обожавателите на Коби Брајант (ФОТО)

Слободен печат

Како да спречите паничен напад?

Слободен печат

Се оженила за актерка, а „тешка е“ 450 милиони долари. Елен Деџенерис има страшно минато!

Слободен печат

Домот на Пабло Ескобар: Луксузен хотел со бурно минато (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

fourteen − two =

Прочитај повеќе

Девојка со несекојдневна убавина го освојува модниот свет! (ФОТО)

Слободен печат

Познатата новинарка критикувана поради постапката кон нејзината ќерка!

Слободен Печат

Стивен Кинг со тешки обвиненија: Доделувањето на Оскарите е местенка!

Слободен печат

Хороскопски знаци на кои им е судена вечна љубов!

Слободен печат

Зошто луѓето патуваат? Шест причини веднаш да почнете со пакување!

Слободен печат

Машки карактеристики кои ги привлекуваат жените

Слободен печат