20.8 C
Скопје

Tag : засени

Магазин Магазин слајдер Сцена

Таа била келнерка, а тој холивудска ѕвезда: Жената на познатиот актер е домаќинка на која ѝ успева да ги засени и најголемите ѕвезди

Слободен печат
Секој пат кога на некој настан Мет Дејмон ќе се појави со својата сопруга, таа привлекува големо внимание… Бидејќи и сам ретко се појавува во...
Живот Магазин Магазин слајдер

ВИДЕО+ФОТО | Албино модел со својот изглед засени милиони: Новата ѕвезда е родена!

Слободен печат
Иако има само 19 години, казахстанскиот модел Евгениј стана нов трендсетер… Евгениј Ли има 19 години и благодарение на локалниот фотограф тој стана светски познат....
Жена Магазин Магазин слајдер

Брижит Макрон ја засени првата дама на Литванија: Фустан и капут во совршена нијанса на сина боја! (ФОТО)

Слободен печат
Француската прва дама Брижит Макрон, сопругата на францускиот претседател Емануел Макрон, има свои модни правила до кои се придржува долги години. И покрај критиките дека...
Жена Магазин Магазин слајдер

Модно ремек дело за кое ќе се зборува со години: Меланија во зелен фустан кој ги фрли во сенка сите нејзини најубави изданија досега (ФОТО)

Слободен печат
Додека Американците полимизираат за многу аспекти на личноста и кариерата на Доналд Трамп и неговата сопруга, едно на Меланија не може да и се оспори...
Еспресо Шоу биз

Ќерката на најбогатата Хрватка позираше пред елката, нејзиното деколте засени се! (ФОТО)

Слободен печат
Тамара Еклстон се фотографираше во божиќно расположение, но на многумина во очи им падна деколтираниот фустан. Ќерката на Славица и Берни Еклстон позираше во црвено...
Ви Препорачуваме Еспресо Магазин Шоу биз

Францускиот РИКИ МАРТИН – Макрон има ЗГОДЕН телохранител по кој се ВРТАТ СИТЕ! (ФОТО)

Слободен печат
Станува збор за згоден дечко кој е познат по тоа што во вистинска смисла ја засени средбата меѓу Емануел Макрон и Доналд Трамп во април...
Еспресо Мода

Ева Лонгорија ги ЗАСЕНИ СИТЕ во жолтиот секси фустан (ФОТО)

Слободен печат
Актерката Ева Лонгорија на “amfAR Gala” настанот дојде во фустан во кој ги засени сите присутни. Отворениот грб и прекрасното деколте дополнително ја истакнаа нејзината...
Еспресо Шоу биз

Со фотографија во бикини го засени својот славен сопруг (ФОТО)

Слободен печат
Лео Меси заедно со семејството ова лето ужива на Ибица, а големо внимание предизвика токму неговата сопруга Антонела Рокузо. View this post on Instagram ?☀️??...
Еспресо Шоу биз

Кетрин Зита-Џонс во гламурозна креација го засени својот сопруг (ФОТО)

Слободен печат
Гламурозната велшанка Кетрин Зита-Џонс каде и да се појави постојано е во центарот на вниманието, па нешто такво слично се случи и на тематската роденденска...