Ќерката на најбогатата Хрватка позираше пред елката, нејзиното деколте засени се! (ФОТО) - Слободен печат

Ќерката на најбогатата Хрватка позираше пред елката, нејзиното деколте засени се! (ФОТО)

Тамара Еклстон се фотографираше во божиќно расположение, но на многумина во очи им падна деколтираниот фустан.

Ќерката на Славица и Берни Еклстон позираше во црвено пред новогошишната елка и порача: „Мојот најдраг период во годината!“

View this post on Instagram

My favourite time of year🎄

A post shared by Tamara Ecclestone Rutland (@tamaraecclestoneofficial) on

„Прекрасна си“, „Wow, wow, wow“, „Каков фустан“, „Изгледаш неверојатно“, беа само некои од коментарите кои ги доби од своите следбеници.

Инаку, Тамара секоја година многу се труди околу божиќните украси, кои оваа година ги постави уште во ноември.

Прочитај повеќе

Научно е докажано дека со овој тип на мажи, жените почесто доживуваат оргазам!

Слободен печат

Шест причини поради кои вашето момче нема да се ожени со вас!

Слободен печат

Зарем сте виделе нешто поубаво од ова? Емили Ратајковски се разголи, а друштво ѝ прави егзотичната пријателка Џамеа (ФОТО/ВИДЕО)

Слободен печат

Само Јелена Карлеуша има храброст да се облече вака! (ФОТО)

Слободен печат

Даниел Крег едвај ја прифатил улогата за Џејмс Бонд!

Слободен печат

Природа или естетска хирургија? Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

19 − 17 =

Прочитај повеќе

Најжешката Македонка во сауна, по бикини и целата „свети“ (ФОТО)

Слободен печат

„Не сакам врска“: Сиа открила на кој музичар му понудила секс без обврски! (ФОТО)

Слободен печат

Колин Фарел се спрема за улогата на Пингвинот во Бетмен! (ФОТО)

Слободен печат

Тамара Тодевска водителка на MAC: „Очекуваме спектакл, ја славиме музиката и различноста“

Слободен печат

Хит во најава: Александар Тарабунов – Тара ја претстави својата нова „SEÑORITA“

Слободен печат

Зошто храната што „крцка“ ни е повкусна?

Слободен печат