Tag : хрватка

Магазин Магазин слајдер Сцена

Се сеќавате на скандалозната Нина Мориќ: Атрактивната Хрватка лежи на јахта и позира завртена со грб! (ФОТО)

Васко Спасоски
Популарната Хрватка и поранешна манекенка Нина Мориќ (44) објави нова провокативна фотографија на социјалните мрежи, на која во прв план е затегнатиот задник и огромната...
Вести Економија

Капели: Од денеска Хрватска се крева туристички

Слободен печат
– Испратена е пораката до земјите од регионот, Хрватска се отвора како туристичка дестинација, изјави хрватскиот министер за туризам Гари Капели. Тој вели дека првата...
Еспресо Шоу биз

Ќерката на најбогатата Хрватка позираше пред елката, нејзиното деколте засени се! (ФОТО)

Слободен печат
Тамара Еклстон се фотографираше во божиќно расположение, но на многумина во очи им падна деколтираниот фустан. Ќерката на Славица и Берни Еклстон позираше во црвено...
Забава Магазин

Хрватка е НАЈСЕКСИ крадливка во светот – За една ноќ ПРОВАЛИЛА во четири локали (ФОТО)

Слободен печат
Австралиската крадливка со хрватски корени Моник Агостино им падна во око на домашните власти, но и на светските медиуми. Агостино (23) е атрактивна плавуша обвинета...
Еспресо Шоу биз

Ѓоковиќ во прегратка со најзгодната Хрватка – Најубавата новинарка воодушевена од Србинот (ФОТО)

Слободен печат
Новак Ѓоковиќ остави силен впечаток на хрватската новинарка Фани Стипковиќ која го оствари својот сон и направи интервју со најдобриот тенисер на планетата. Првиот рекет...