• телохранител

Поранешниот телохранител ја издаде: Дрскиот план на Џоли со кој успеала да го заведе Бред Пит

Светот беше шокиран кога се дозна дека актерот Бред Пит, кој тогаш беше оженет со Џенифер Анистон, е во врска со колешката Анџелина Џоли, а дури сега се дозна како сè започнало. Не е тајна дека Бред и Анџелина се вљубија во текот на снимањето на филмот „Господин и Госпоѓа Смит“, иако на почетокот ги …

Поранешниот телохранител ја издаде: Дрскиот план на Џоли со кој успеала да го заведе Бред Пит Read More »