5 C
Скопје

ФОТО | Никол Шерзингер повторно позира со момчето: Заљубено шармира со нејзиното извајано тело

Пејачката Никол Шерзингер ги запали социјалните мрежи со фотографии на кои позира на плажа со своето момче Том Еванс.

Никол ја покажа својата совршена фигура во минијатурно бикини со животински принт, а во преден план го истакна привлечниот задник

Instagram
Instagram

Поранешниот рагбиста, Том, изгледаше импресионирано од нејзината задница, а парот објави уште неколку фотографии на кои весело позираат.

Instagram
Instagram

Пејачката објави фотографија на која сама позира на песочна плажа собра над 200 000 „лајкови“ .

Instagram
Instagram

Оваа е таа фотографија од Никол и навистиа заслужува и повеќе од 200 000 „лајкови“ кои продолжуваат да се нижат.

Прочитајте и...  Руски психотерапевт советува како до подобар, посреќен и поисполнет живот

Поврзани вести

Миа Фароу призна дека Вуди Ален ѝ бил најголемата грешка во животот

Слободен печат

Вака живее денес Сузан Бојл: На сметката има милиони, го смени изгледот и не сака да се мажи

Слободен печат

Чајот од оригано идеален за ублажување на кашлица и искашлување на слузта

Слободен печат

Дневен хороскоп за 27 февруари: Денеска никој нема да остане рамнодушен на вашиот шарм

Теодора Циклевска

Виц на денот: Ѕвезда

Слободен печат

На денешен ден – 27 февруари

Слободен печат

Остави Коментар