ФОТО | Конечно, Лила откри која е нејзината најголема љубов!

Instagram
Instagram

Нашата позната водителка Лила Стојановска на својот инстаграм – профил објави видео на кое ја бакнува, како што вели таа нејзината најголема љубов.

Instagram
Instagram

Срцето на Лила го освои еден прекрасен мачор по име Рангар. Лила на социјалните мрежи често споделува фотографии од нејзиниот Рангар кој е миленикот на семејството.


Видеото во кое Рангар ужива во бакнежите на Лила можете да го погледнете ТУКА.

Видео на денот