Ескорт дамите ја ОТВОРИЈА ДУШАТА: Фудбалерите на ПРИВАТНИ ЈАХТИ организираат СЕКС ЗАБАВИ

Фудбалските ѕвезди од англиската Премиер лига имаат тајни секс забави во палатите и на приватните јахти вредни неколку милиони фунти, открија ескорт дамите.

Овие информации пристигнаа денес до британските медиуми, а извор е една агенција за следење на високата класа.

Како што велат, станува збор за добро воиграна мрежа, а влезот на сите забави од ваков тип е бесплатен, со тоа што мора да се биде член кој издвојува 30.000 фунти годишно. Освен тоа, сите членови мораат да докажат дека вредат најмалку 10 милиони фунти, пренесува „Daily Star“.

За имињата не се зборува, но, затоа, ескорт дамите отворено говореле за она што се случува.

– Имаат различни желби, но се исплати, изјави 21 годишната Ана од Литванија.

Прочитајте и...  Хороскоп за 3 јули: Денот носи многу радосни вести

ВИП придружничката Ксенија наплатува 2.000 фунти на час, вели дека била на забави каде биле потрошени и по 600 шишиња шампањ.

– Понекогаш ги жалам, бидејќи како да живеат во златен кафез, изјави таа.

Прочитај повеќе

Јована Јоксимовиќ се повлекува од тв-екраните… (ФОТО)

Васко Спасоски

Мекгрегор заборави на „војната“ со Хабиб, испрати емотивна порака по смртта на неговиот татко

Слободен печат

Барселона го гаси пожарот, Чави ќе го наследи Кике Сетиен на клупата

Слободен печат

Ефтин и безбеден лек против шеќерната болест е новото оружје против коронавирусот? (ФОТО)

Васко Спасоски

Работнички тргна со подготовките, Стојковски и Зука најнови засилувања

Слободен печат

Легендата му честиташе на Меси: Добредојде во клубот 700, задоволство е да те гледам како играш

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Нова војна помеѓу Џорџ Клуни и Бред Пит: Се скарале поради колешка, причината е бизарна! (ФОТО)

Васко Спасоски

Доколку Зверев излегува да се забавува ќе биде исфрлен од турнирот

Слободен печат

Направете сами: Цветни миризби во Вашиот дом

Слободен печат

Трансфер бомба во најава, Санчо ја договори платата со англиски гигант

Слободен печат

Раперот Раста може да лежи во затвор од 3 до 12 години поради оваа фотографија! (ФОТО)

Васко Спасоски

Гризман е како буре барут, двете екипи од Манчестер тропнаа на вратата на Барселона

Слободен печат