Двојка во тон: Александра Заева со своето момче во елегантна зелена комбинација (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Двојка во тон: Александра Заева со своето момче во елегантна зелена комбинација (ФОТО)

Моден погодок, погледнете ја елегантната Александра Заева со своето момче.

Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра Заева на свада кај свои пријатели се појави во елегантен зелен фустан, во придружба на своето момче Иван Проданов.

Фустанот беше со миди должина, набран околу вратот и со ремен од истиот материјал околу половината.

 

View this post on Instagram

 

💚

A post shared by Aleksandra Zaeva (@aleksandrazaeva) on

Таа својата модна комбинација ја надополни со црни сандали и црна торбичка.

А, нејзиното момче Иван Проданов, ја надополни Заева со костум во потемно зелена боја, па така тие двајца на свадба беа двојка во тон.

принтскрин/инстаграм

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close