Доколку веќе не сте ја купиле: Зошто треба да купите „баскет баг“ за оваа сезона (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоМода

Доколку веќе не сте ја купиле: Зошто треба да купите „баскет баг“ за оваа сезона (ФОТО)

Кој би рекол дека ташната која изгледа како корпа ќе стане ултимативен моден аксесоар, но стана!

Оваа популарна торба се појави одеднаш и се чини дека нема намера да се симне од модниот трон во светот на популарните детали.

Кој би рекол дека ташната која изгледа како корпа ќе стане ултимативен моден аксесоар, но стана!

профимедиа

Меѓутоа, плетените торби кои служат како моден детал, а не се наменети исклучиво за пикник,  беа актуелни и во текот на некои други летни сезони, со децении наназад.

профимедиа

Причината е едноставна, овие торби првествено асоцираат на лето, тие се класичен летен аксеоар кој одговара со речиси секој стајлинг, многу се практични, а можете да ги понедете дури и на плажа, каде ќе бидете подеднакво шик како и во кафулето, прошетките, низ градот, оваа баскет бег на вашиот стил ќе му даде завршна нота.

профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа

БОНУС ВИДЕО:

10 ресторани со најубав поглед во светот

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close