Дами, задолжително прочитајте: Осум јасни знаци дека фраерот се обидува само да ве однесе во кревет! - Слободен печат

Дами, задолжително прочитајте: Осум јасни знаци дека фраерот се обидува само да ве однесе во кревет!

Некои мажи ќе сторат се само за да ве одведат во кревет, а после тоа ќе го покажат своето вистинско лице.

А, за да не наседнете на триковите од ваквите шармери, еве осум работи кои мора да ги знаете.

Да започнеме со ред:

  1. Не ви поставува многу прашања поврзани со вас.

Можеби ќе ве праша колку години имате, со што се занимавате и некое слично површно прашање, но ако сака само да ве однесе во кревет, нема премногу да ве прашува за вашиот приватен живот, бидејќи не го интересира.

  1. Не зборува многу за себе.

Ако не зборува многу околу неговиот живот и тоа може да биде знак дека сака само секс, а можеби нешто и крие – на пример дали е во врска или пак брак. Во секој случај, со партнер за кој не знаете многу не треба да одите во кревет.

  1. Избегнува запознавање со вашите пријатели.

Многу е потешко да повредите некого кога ќе ги запознаете личностите со кои е близок, но избегнувањето на вашите пријатели, тоа е знак дека со вас не планира ништо сериозно.

  1. Лошо го прифаќа вашето „не“.

Кога ќе го одбиете, тогаш на секој можен начин ќе се обидува да ве наговори да се предомислите и вашиот разговор ќе се сведе само на секс. Таков фраер дефинитивно не ве заслужува.

  1. Си оди дома веднаш после сексот.

Или ви дава до знаење дека е време да си одите дома ако сте во неговиот стан, но во секој случај не е расположен за гушкање и заедничко спиење. Ова треба да ви е јасен знак дека со вас не сака сериозна врска.

  1. Ќе се чуствувате како да не ве почитува.

Фраерите кои сакаат само секс обично сметаат дека комплиментите на сметка на изгледот е знак на почитување кон жената која сакаат да ја освојат. Е, па не е така!

  1. Отворено ви кажува дека не сака ништо со вас, освен секс.

Жените често се надеваат дека можат да ги променат фраерите, но во принцип нема ништо од тоа. Покрај тоа, ако мажот отворено ќе ви каже дека не сака врска, туку само секс, или тоа прифатете го или заборавете го.

  1. Се фали со своите сексуални постигнувања.

Ваквите фраери се најлоши, а ако не сакате да завршите во една од неговите приказни, најдобро ви е да побегнете веднаш!

 

 

 

Прочитај повеќе

Што открива бојата што ја носите за вас?

Слободен печат

Сакате тестенини? Дали ве дебелеат? Имаме добра вест!

Слободен печат

Хороскоп за 23 јануари – Еве што ве очекува овој четврток!

Слободен печат

Виц на денот: Развод

Слободен печат

Рецепт за палачинки без брашно

Слободен печат

Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

thirteen + nineteen =

Прочитај повеќе

Најнов изум на технолошкиот гигант: „Невидливата“ тастатура на Самсунг

Слободен печат

Разговор со Јана Коцевска: Вистинските хероини се непретенциозни и „невидливи“

Јасмина Кантарџиева Димков

Пред 30-та ова мора да го научите за ЉУБОВТА!

Јасмина Кантарџиева Димков

5 докажани начини за успешно интервју за работа

Слободен печат

Наши миленици: Маца Лукас, вистински позер!

Слободен печат

Здрава вода што се подготвува дома (РЕЦЕПТ)

Слободен печат