Цеца за свадбата на Вељко: Не знам ништо, вие повеќе знаете од мене! (ФОТО) - Слободен печат

Цеца за свадбата на Вељко: Не знам ништо, вие повеќе знаете од мене! (ФОТО)

Боксерот Вељко Ражнатовиќ и неговата поубава половина Богдана Родиќ ќе се венчаат на 24 ноември и пред најблиските роднини и пријатели ќе си го кажат судбоносното да.

Како што е познато, истиот ден ќе биде и свадбената веселба и тоа во еден белградски хотел.

Instagram

Во средата на 13 ноември, Богдана славеше моминска вечер, но за деталите на оваа забава мајката на Вељко, Цеца немаше многу што да каже.

– Не знам. Повеќе знаете вие, отколку јас. Јас се подготвувам за свадба, се подготвувам за настап. Во сабота рано наутро патувам за Виена. Во недела повторно прослава, Вељко прави момачка вечер, така да цело време сме турбо – рекла Цеца, која откри како ќе изгледа на денот на кој нејзиниот син ќе се ожени за Богдана.

Прочитај повеќе

Конечно добри вести од Австралија: Расел Кроу го покажа имотот пред пожарите и по дождот (ФОТО)

Слободен печат

Хаос поради објавата на Џенифер Анистон утрото по SAG – Дали Бред Пит го соблече тоа? (ФОТО)

Слободен печат

Принцот Хари се збогуваше од кралското семејство и пристигна во Канада: Почнува нов живот со Меган и Арчи (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Се породи најпознатата плус сајз манекенка – Животот ни се промени! (ФОТО)

Слободен печат

По шпекулациите за развод Џулија Робертс со сопругот во јавноста: По подолго време заедно на настан (ФОТО)

Слободен печат

Тексас јакната со крзно е апсолутен хит (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

2 × 1 =

Прочитај повеќе

Домашна витаминска вода којa секој треба да ја консумира – Направете си ја веднаш!

Слободен печат

Хороскоп за 21 јануари – Биковите ќе имаат среќа во работата, лавовите можеби ќе ја запознаат сродната душа

Слободен печат

Поради фотографијата на која покажала премногу ги изгубила следбениците на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Шок на сцена! Пејач почина на неговиот настап: „Прекина со свирење, се извини и ја спушти главата“… (ФОТО)

Слободен печат

Рита Ора нема милост: Ги полуде фановите со последните фотографии – позира во проѕирна маичка под која нема ништо! (ФОТО)

Слободен печат

Нашата Ана Марија од Скопје зачекори на модната писта на „Guess“ во Лугано (ФОТО)

Слободен печат