Чирлидерките танцуваа, а потоа се појави овој ПОП – публиката ЕКСПЛОДИРАШЕ! (ВИДЕО) – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Чирлидерките танцуваа, а потоа се појави овој ПОП – публиката ЕКСПЛОДИРАШЕ! (ВИДЕО)

Сеедно дали сте верник или не, сепак мора да признаете - овој поп и тоа како знае да игра.

Еден свештеник во средното училиште во Форт Лодердеј, Флорида, направи вистинско шоу кое веднаш стана вирално на социјалните мрежи.

Група чирлидерки ја изведуваа својата точка, а потоа им се придружи свештеникот Рикардо Ривера, кој предава теологија во училиштето. Тој заигра заедно со девојките, а публиката експлодираше.

Сеедно дали сте верник или не, сепак мора да признаете – овој поп и тоа како знае да игра.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close