Tag : танцуваа

Забава Магазин

Чирлидерките танцуваа, а потоа се појави овој ПОП – публиката ЕКСПЛОДИРАШЕ! (ВИДЕО)

Слободен печат
Еден свештеник во средното училиште во Форт Лодердеј, Флорида, направи вистинско шоу кое веднаш стана вирално на социјалните мрежи. Група чирлидерки ја изведуваа својата точка,...