Tag : потоа

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ги нарекуваа „недопирливи”, беа најпопуларен пар, а потоа актерот ја остави во емисија во живо

Слободен печат
Мет Дејмон во деведесетите беше во врска со својата колешка Мини Драјвер, а потоа раскина со неа на неславен начин… Згодниот холивудскиот актер Мет Дејмон...
Магазин Сцена

ПУБЛИКАТА И СЕ ПОТСМЕВАШЕ, А ПОТОА ЗАНЕМЕ – Сузан Бојл денес е милионерка и нема да можете да ја препознаете (ФОТО)

Слободен печат
Шкотската пејачка Сузан Бојл пред десетина години се појави во светски познатото музичко шоу „Јас имам талент“ и со својот глас го воодушеви целиот свет!...
Забава Магазин

Имал милиони, а потоа напуштил сè и побегнал на пуст остров – Денес живее таму само со своето куче и има само една желба! (ВИДЕО)

Слободен печат
Имал богатство вредно 29 милиони долари, идеален брак и сè што ќе посака. По работниот неуспех напуштил сè и веќе 20 години ужива на пуст...
Еспресо Шоу биз

Џеј Ло се појави во смокинг кој не и прилега, а потоа следеше спектакл (ВИДЕО)

Слободен печат
Зад славната пејачка и актерка Џенифер Лопез е година за паметење. Затоа задоволството од сопствените успеси не го сокри ниту на гостувањето во емисијата „Saturday...
Забава Магазин

Чирлидерките танцуваа, а потоа се појави овој ПОП – публиката ЕКСПЛОДИРАШЕ! (ВИДЕО)

Слободен печат
Еден свештеник во средното училиште во Форт Лодердеј, Флорида, направи вистинско шоу кое веднаш стана вирално на социјалните мрежи. Група чирлидерки ја изведуваа својата точка,...
Еспресо Шоу биз

КАРЛЕУША ДИВЕЕШЕ НИЗ БЕЛГРАД: Прво седна во БЕСНАТА кола, а потоа направи нешто за што се ОДИ ВО ЗАТВОР! (ВИДЕО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша важи за една од најголемите балкански диви, но исто така е популарна и по својот тежок и променив темперамент. Пејачката често применува „што...
Жена Магазин

ОД ХЕРОЈ ДО МОНСТРУМ – Со реанимација и го спасил животот на девојката, а потоа ја претепал по што повторно завршила во болница!

Слободен печат
Тој на својата девојка и го спасил животот кога таа доживеала срцев застој. Со успешна реанимација ја вратил меѓу живите, а по 4 месеци поминати...
Еспресо Шоу биз

Ѝ беше потрчко на Парис Хилтон, а потоа една ЖЕШКА СНИМКА промени сè!

Слободен печат
Ким Кардашијан Вест вчера го прослави 39. роденден. И додека денес е една од најпознатите дами во светот, која оди на состаноци со претседателот Трамп,...
Жена Магазин

Прво ќе ги изведам децата на пат, па потоа ќе живеам! Но животот за оваа жена имал друг план…

Слободен печат
Една стара жена за подарок добила кутија полна со крушки. Одлучила прво да ги изеде оние презреаните и малку скапани крушки, „за да не се...