Четири лесни вежби за брзо затегнување на задникот со познатиот фитнес модел: Тие се дел од моето секојдневие (ВИДЕО)

Фитнес моделот Софи Ван Остенбурге летните денови ги користи за да ја донесе својата линија до совршенство. Прекрасната девојка во спортско издание покажа како да се затегне и подигне задникот.

На своите скоро два милиони следбеника им покажа четири вежби кои таа ги вметнува постојано во својат рутина.

Погледнете како на брз начин да станете фит со помошта на вежбите од оваа инфлуенсерка.

 

 

 

Прочитајте и...  Експлозијата во Бејрут ги потресе Амал и Џорџ Клуни: Ќе донираат 100.000 долари

Прочитај повеќе

Љубовната приказна на најголемата руска глумица и Сталин, влакно не ѝ фалело од глава за време на челичната диктатура

Слободен печат

И жените не се искрени во сексот: Ова се петте најчести лаги што ги кажуваат!

Васко Спасоски

Неверојатниот живот на Маја Плисецка, на турнеи одела гладна, а морала редовно да игра пред човекот кој го стрелал татко ѝ

Слободен печат

Џеки Чен ја призна вистината за себе: Бев вистински идиот кон жените

Слободен печат

Папараците ја уловија бившата на Џорџ Клуни на плажа во Сардинија (ФОТО)

Слободен печат

Моника Белучи на одмор во Грција: Прошета во фустан кој ова лето нема конкуренција (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Најпознатата мачка од Истанбул: Гил 16 години живее во Аја Софија

Слободен печат

Пристигнуваат предупредувања дека вакцината против коронавирусот може да не биде ефикасна кај оваа група луѓе

Слободен печат

Климатски промени: Поради зголемување на температурата, целиот Балкан ќе стане ненаселива пустина

Слободен печат

Поранешната Мис на Југославија има 57 години и изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Првата дама на Македонија на отворањето на „Охридско лето“ во креација инспирирана од античкиот театар во Охрид

Слободен печат

Погледнете ја сликата: Што прво забележувате на неа?

Слободен печат