Tag : вежбање ж

Забава Магазин Магазин слајдер

Четири лесни вежби за брзо затегнување на задникот со познатиот фитнес модел: Тие се дел од моето секојдневие (ВИДЕО)

Слободен Печат
Фитнес моделот Софи Ван Остенбурге летните денови ги користи за да ја донесе својата линија до совршенство. Прекрасната девојка во спортско издание покажа како да...