Ана Николиќ објави провокативна слика од плажа, сите ги коментираат нејзините секси купаќи (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Ана Николиќ објави провокативна слика од плажа, сите ги коментираат нејзините секси купаќи (ФОТО)

Краток одмор... и се враќам да ве израдувам со нови песни и спотови, порача пејачката.

Вистина е дека ја сликала само половината од долниот дел од телото, но и тоа беше доволно за да поттикне брдо коментари на Инстаграм, каде што ја објави фотографијата.

Во последните месеци таа се бори со вишокот килограми и напорно тренира за да ја врати својата завидна фигура. И досега бележи одлични резултати.

Таа под својата објава напиша

– Краток одмор… и се враќам да ве израдувам со нови песни и спотови, порача пејачката.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close