Tag : коментираат

Еспресо Шоу биз

Ана Николиќ објави провокативна слика од плажа, сите ги коментираат нејзините секси купаќи (ФОТО)

Слободен печат
Вистина е дека ја сликала само половината од долниот дел од телото, но и тоа беше доволно за да поттикне брдо коментари на Инстаграм, каде...
Еспресо Шоу биз

Ники Минаж го објави провокативниот спот, а жешките сцени со згодното момче ги коментираат сите! (ВИДЕО)

Слободен печат
Новиот спот на Ники Минаж стана атракција на интернет, за неколку часа има повеќе од 9 милиони прегледи. Популарната раперка Ники Минаж се врати на...