Аделина Тахири во бикини ќе ве остави без здив (ФОТО)

Атрактивната Албанка Аделина Тахири и нејзиниот сопруг, познатиот адвокат Серјожа Марков се на одмор, а тоа го потврди таа преку објавите на секси фотографии во бикини на својот Инстаграм профил.

Таа постојано е активна на оваа социјална мрежа, на која со своите фотки воодушевува со својот неверојатен изглед.

Нејзиното тело изгледа совршено иако минатата година таа го роди синчето Јон.

Таа промени повеќе костими за капење, а мора да принзаеме дека во секој изгледна неверојатно добро. Погледнете ја атрактивната Аделина…

View this post on Instagram

🔵🔷🌀Ⓜ️💙

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

https://www.instagram.com/p/B0eL1c9AW9d/?utm_source=ig_embed

View this post on Instagram

❤️💋

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

🌴🌴🌴 #mauritius

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

B E C A U S E I L O V E H I M

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Прочитајте и...  Снимка од болница која ги крена Американците на нозе: Дали медиумите намерно ги манипулираат?

Прочитај повеќе

Економски мерки: За сите по нешто, за работниците – нешто помалку!

Полудиктатури, вонредна состојба и полициски час- Како Балканот се бори против коронавирусот

Дејан Андоновиќ

Трето европско жариште: Преку 52.000 заразени и 3.500 починати

Слободен печат

Жителите на Вухан по повеќенеделната изолација, излегоа да купат свежи намирници

Слободен печат

Акција на Слободен печат: И нашите деца се медиумски ѕвезди на Денот на шегата! (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Слободен печат

Жители на град во Ломбардија без коронавирус: Бевме многу внимателни од првиот ден

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Паднаа маските околу лекарските визири: Едни се мачат и од срце донираат, други профитираат!

Мирослава Бурнс

Ретките болести заборавени во мерките за заштита од Ковид-19

Совети за работа од дома додека сте во изолација (ВИДЕО)

Слободен печат

Разговор со Милиќ Лила, активистка за правата на трансродовите лица и сексуалните работници (ВИДЕО)

Валентина Т.

И покрај препораките на СЗО: БиХ ќе ги казнува луѓето кои не носат маска

Слободен печат

Снимка од болница која ги крена Американците на нозе: Дали медиумите намерно ги манипулираат?

Слободен печат