8 C
Скопје

Трета среќа: Пере од „Нокаут“ повторно стана татко!

Пере од Нокаут по трет пат стана татко и доби уште една ќерка.

инстаграм

Братот на Пере ја сподели среќната вест на социјалните мрежи, каде сподели фотографија од мекиците.

Пејачот од претходниот брак ги има ќерките Михаела и Каја, а со неговата долгогодишна љубов Јована која за прв пат стана мајка, ја доби ќерката Софиа.

Фејсбук
Прочитајте и...  Ретките болести предизвик кој може да се победи пред сѐ со љубовта

Поврзани вести

Aвокадото може да го користите на 100 начини

Слободен печат

Премногу кофеин во бременоста може да предизвика промени во мозокот кај децата

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 28 февруари: Ќе бидете чувствителни на промената на времето

Слободен печат

Виц на денот: Заплена

Слободен печат

На денешен ден – 28 февруари

Слободен печат

Дали некогаш сте се запрашале како месеците ги добиле имињата? Еве го одговорот

Слободен печат

Остави Коментар