6 C
Скопје

Трета среќа: Пере од „Нокаут“ повторно стана татко!

Пере од Нокаут по трет пат стана татко и доби уште една ќерка.

инстаграм

Братот на Пере ја сподели среќната вест на социјалните мрежи, каде сподели фотографија од мекиците.

Пејачот од претходниот брак ги има ќерките Михаела и Каја, а со неговата долгогодишна љубов Јована која за прв пат стана мајка, ја доби ќерката Софиа.

Фејсбук
Прочитајте и...  Колку ќе трае имунитетот по вакцинацијата: Две години или доживотно?

Поврзани вести

Џилијан Андерсон е актерката што најдобро ја отелотвори Маргарет Тачер

Слободен Печат

Следниот пат кога ќе добиете тешка кашлица, обидете се да ја ублажите со сок од ананас

Слободен печат

Разговор со Сервете Фида, професорка, добитничка на наградата „13 ноември“: Ги советувам младите професори повеќе да ја ценат емотивната страна на учениците

Ј.К.Д

Џорџ Клуни: Се исплашив кога дознав дека ќе добијам близнаци

Слободен печат

Вкусови што се памтат: Посна македонска кујна – Макало од ореви (РЕЦЕПТ)

Слободен Печат

Наследничката на Мајкл Џексон тргнува по негови стапки: Парис работи на својата музичка кариера

Слободен Печат

Остави Коментар