Стивен Спилберг сепак не ја поддржува ќерка си да снима филмови за возрасни

Микаела Спилберг, посвоената ќерка на Стивен Спилберг на крајот на минатата недела сподели со јавноста вест дека ќе стане актерка во филмовите за возрасни.

Иако таа во интервјуто изјави дека родителите во тоа ја поддржуваат, се чини дека тоа сепак не е целосната вистина. Имено, според информациите на „The Sun“, славниот режисер не е воодушевен со нејзиниот избор на кариера.

– Стивен и Кејт кои се сјајни родители и ги сакаат своите деца над секоја мерка, отсекогаш ја поддржуваа Микаела и се обидуваа да ја разберат. Сепак, се чувствуваат посрамено поради нејзиното ненадејно признание за работата во порно индустријата, изјави близок пријател на семејството Спилберг.

Прочитајте и...  Не, ова не е најжешкиот кадар: Девојката на Бонд ги сними најпровокативните сцени! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Дали влашката магија е „знаменитост“ на српскиот туризам која привлекува сè повеќе странци?

Васко Спасоски

Мистерија и криминал во Европа: Серии за оние на кои им е преку глава од англосаксонската продукција (ВИДЕО)

Слободен печат

Само Јелена Карлеуша има храброст да облече ваков фустан! (ФОТО)

Васко Спасоски

Станете згодни како Бразилките за само еден месец со оваа најпопуларна диета

Слободен печат

Исчезна најголемиот еквадорски водопад! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не, ова не е најжешкиот кадар: Девојката на Бонд ги сними најпровокативните сцени! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ѓорѓе Давид за страшните глетки во болницата: До мене почина човек кој беше примен кога дојдов и јас

Слободен печат

За Нивес почна летото: Излезе на тераса и го „изгоре“ задникот (ФОТО)

Васко Спасоски

Поетот кој нè учеше да не заборавиме да бидеме среќни, лесно умира оној кој не патува…Имал три жени, бегал од режимот, а ракописите му се спалени!

Слободен печат

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА: Готвиме со Сибел Бајрам, идеи за превкусни рецепти

Јасмина Кантарџиева Димков

Слика од парк стана хит поради милениче кое се крие на неа: Дали можете да го видите? (ФОТО)

Слободен печат

Ниту родените деца не би го препознале: Панчо од ДНК се направи „тасма“ (ФОТО)

Васко Спасоски