Синот на еден холивудски пар обожава фустани: Ги учиме децата да бидат тоа што се! (ФОТО)

Актерката Меган Фокс (33) уште во септември минатата година откри дека нејзиниот син Ноа Шенон (7) понекогаш носи фустани во училиште, а поради тоа некои деца се шегуваат со него.

– Тој дизајнира, црта модни креации и многу е талентиран, а има само 7 години. Ја обожава модата, понекогаш сам се облекува во фустани и сака да ги носи, но само понекогаш. Го запишав во многу либерално училиште, но дури и тука во Калифронија има дечиња кои го задеваат и му велат дека не би требал да носи фустани или розева боја – вели Меган.

Да потсетиме, една од најсексапилните жени во Холивуд има три сина со сопругот Брајан Остин Грин (46), а честопати истакнува дека сите тројца ги воспитува да имаат полна самодоверба и сами да го изберат својот пат.

View this post on Instagram

Happy Halloween🎃

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on

Меган секогаш истакнува дека своите синови ги одгледува многу либерално и ги учи да бидат тоа што се, без оглед на коментарите на околината. Папараците неодамна го фотографираа Ноа Шенон како со неговиот татко оди на детски роденден во Калифорнија, а малечкиот носел фустан во стил на принцезата Елза. Брајан Остин, таткото на децата на Меган пред две години во интервју изјави: „Навистина сметам дека на негова возраст најбитно е да се забавува. Тој не штети на никој доколку носи фустан. Па, доколку сака да носи фустан, одлично. Може да носи!“

 

Прочитајте и...  Алан Мерил, авторот на култната песна „I love rock 'n' roll“ почина од коронавирус

Прочитај повеќе

Познатиот пејач го претепала девојката, полицијата реагирала веднаш – „Ме давеше, се гушев!“

Слободен печат

Совети за работа од дома додека сте во изолација (ВИДЕО)

Слободен печат

Сара Мeјс и Димитар Атанасовски славеa за малечката Илина!

Васко Спасоски

Жешка поза и лош фотошоп – Познатата манекенка се разголе, но поради лошите детали пропадна сè!

Слободен печат

Клучот е во нив: Метеоритите го откриваат изворот на вода на Марс

Слободен печат

Имаат преку 80 години, но нив затворените граници не ги спречуваат да се видат!

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Разговор со Милиќ Лила, активистка за правата на трансродовите лица и сексуалните работници (ВИДЕО)

Валентина Т.

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА: Вежби од фитнес инструкторката Елена Мирческа

Јасмина Кантарџиева Димков

Кај нив нема криза: Викторија и Дејвид Бекам купија луксузен стан во Мајами!

Слободен печат

Има 20 години и заболела од корона: Главните симптоми за кои сите зборуваат, не се сите симптоми

Слободен печат

Елена Ристеска и во самоизолација е секси! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

„Pearl Jam“ директно во сржта: „Gigaton“ во вистинско време ни укажува на грешките со природата

Михаило Донев