Синот на Бекам заплака поради кавга со девојката (ФОТО)

Бруклин Бекам, 20-годишниот син на дизајнерката Викторија Бекам и пензионираниот фудбалер Дејвид, пред јавноста, а и пред родителите пред неколку месеци ја претстави својата нова девојка, 19-годишната Хана Крос.

Парот од тогаш секој момент го користи за да го помине заедно, но судејќи според последните фотографии кои испливаа во јавноста, во љубовта нешто не им цветаат баш рози.

profimedia

Имено, младиот пар е фатен во кавга во автомобил, при што Хана и Бруклин не можеле да ги задржат солзите, а изразите на нивните лица оставаат впечаток дека нивната расправија била и повеќе од остра. Која е точната причина за кавгата се уште не е познато.

Некои шпекулации наведуваат на тоа дека Бруклин под дејство на алкохол има проблеми со однесувањето.

profimedia

Откако Бруклин ја покажа својата нова девојка, медиумите не престануваат да го следат секој нивни чекор. Па така парот веќе неколку пати е забележан во дружбите на семејството Бекам, а внимание привлече и неодоливата сличност меѓу Хана и мама Викторија.

Прочитајте и...  Дејвид Бекам со децата на одмор во Грција, Викторија не е со нив
profimedia

Дека не е лесно да се биде девојка на наследникот на една од поранешните Спајсици и еден од најпозанатите светски фудбалери, Хана, се увери во повеќе наврати бидејќи ова не е прв пат на фотографиите да изгледа како „сите бродови да и потонале“.

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат