13 C
Скопје

Tag : бекамови

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Поради еден детаљ сите мислат дека синот на Бекамови тајно се оженил

Слободен печат
Бруклин Бекам минатото лето доби поддршка од своите родители, поранешниот фудбалер Дејвид Бекам и модната дизајнерка Викторија Бекам, да стапи во брак со актерката Никола...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Синот на Бекамови го продава својот оштетен блузон за 150 илјади долари

Слободен печат
15-годишниот син на Викторија и Дејвид Бекам, Круз Бекам на Инстаграм објави уникатен, но оштетен блузон за кој велеше дека го продава за 150 илјади...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бруклин Бекам објави разголени фотографии и ја прослави годишнината со Никол Пелц!

Слободен Печат
Бруклин Бекам, најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, ја прослави годишнината од врската со неговата свршеница Никол Пелц, објавувајќи низа заеднички голи фотографии –...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Викторија и Дејвид Бекам ќе снимаат реално шоу: Семејството ќе добие 16 милиони фунти за да ги отвори вратите на својот дом!

Слободен Печат
Поранешниот професионален фудбалер Дејвид Бекам (45) и неговата сопруга Викторија Бекам (46) потпишаа договор со продуцентската куќа „Нетфликс“ вреден 16 милиони фунти. Имено, парот, тежок...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Синот на Бекамови и Никола Пелц ќе мора да потпишат предбрачен договор

Слободен Печат
Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам, Бруклин Бекам и неговата свршеница, актерката Никола Пелц неодамна ја одложија својата венчавка за 2022 година поради пандемијата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бекам повторно ја бакнува својата ќерка Харпер во уста: Обожавателите кренаа вистинска бура на Инстаграм

Слободен Печат
Фотографијата на Дејвид Бекам на која ја бакнува ќерката Харпер Севен во уста ја подели јавноста и предизвика низа бурни реакции и коментари. Модната дизајнерка...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дејвид и Викторија Бекам ќе станат баба и дедо: Бруклин Бекам го чека своето прво дете!

Слободен Печат
Според американските медиуми актерката Никола Пелц и свршеница на Бруклин Бекам, е бремена. Според написите таа е на крајот на првиот триместар, така што бебето...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бекамови се подготвуваат за луксузна свадба, а Викторија изненади со новата фотографија (ФОТО)

Слободен печат
Модниот дизајнер и сопруга на Дејвид Бекам на социјалните медиуми се пофали со својата прекрасна фигура… Британската модна дизајнерка Викторија Бекам (46) и сопруга на поранешниот професионален...
Магазин Магазин слајдер Сцена

План за бегство: Бекамови бараат дозвола да направат подземен тунел!

Слободен Печат
Популарниот брачен пар Дејвид и Викторија Бекам сака да направи подземен тунел, кој би ја поврзувал спалната соба до нивната гаража со луксузни автомобили. На...
Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Сцена

Испливаа жешки детали од љубовниот живот на Бекамови

Слободен печат
Поранешната спајсица и модната дизајнерка Викторија Бекам многумина ја сметаат за престрога и повлечена. Тоа е така бидејќи таа ретко се смее во јавноста, а...